Od návrhu k realizaci

volny vyber odstinu laku2Návrh kuchyně

Dobře vypracovaný návrh je polovinou úspěchu. Jde v něm o propojení vašich představ, technických řešení, ceny a ergonometrie. Pro laika je obtížné, ne li nemožné, dosáhnout symbiózy, které je schopen dosáhnout zkušený prodejce, který navrhuje kuchyně denně. 

Nejvýhodnější možností, jak získat kvalitní návrh vaší kuchyně, je návštěva některé z našich prodejen. Naši prodejci pro vás zdarma vytvoří 3D grafický návrh včetně podrobné kalkulace a vy tak budete znát přesnou cenu jednotlivých komponentů. Celková cena pro vás bude konečná a nemusíte se tak obávat žádných dodatečných poplatků. Navíc uvidíte reálné vzorky barev a materiálů, které se od zobrazení na monitoru počítače často liší.

Můžete si navrhnout kuchyni také sami, například s pomocí našeho plánovače, ve kterém si namodulujete i barevné sladění všech prvků včetně podlahy a stěn. Zároveň na konci návrhu získáte i orientační cenu navržené kuchyně.

Další možností je návrh kuchyně s pomocí modelového stolu na některé z našich pražských prodejen. Naši pracovníci vám z modelu následně vypracují cenovou nabídku.

Součástí konečné smlouvy je i návrh na rozmístění přívodů vody a odpadů, plynu, elektřiny apod., takzvané instalační plány.


Na první návštěvu u nás
doporučujeme přinést hrubý nákres místnosti včetně rozměrů, ze kterých prodejce bude vycházet při vytváření prvotního návrhu kuchyně. Přesné zaměření následně provede náš pracovník.

Není to nutné, ale doporučujeme Vám domluvit si schůzku předem. Tak budete mít jistotu, že se Vám prodejce bude moci naplno věnovat.


 

Zaměření

Před samotnou výrobou kuchyně je nutné odborně změřit prostory pro novou kuchyni, úhly místnosti, vlhkost a zkontrolovat zda pozice rozvodů vody, odpadů, plynu a elektřiny odpovídají navržené kuchyni. Zaměřením přebíráme odpovědnost za správnost návrhu a bezvadné provedení montáže.

 

Výroba

Jednotlivé skříňky odchází z naší výroby již sestavené, což zvyšuje jejich životnost a urychluje montáž. Každá skříňka je z výroby zabalená a připravená na bezpečnou cestu k zákazníkovi. 

 

Montáž

Kvalitně provedená montáž je podmínkou dobrého výsledku celé realizace. Naše montáž trvá obvykle 1 až 2 dny, podle velikosti a složitosti kuchyně a provádějí ji zkušení profesionálové s dokonalou znalostí problematiky a samotných kuchyní Smart. Montáž končí předáním vyčištěné a plně funkční kuchyně, kterou tak stačí jen zabydlet.

 

Ukázky našich grafických návrhů

O nás

Obchodní značka Kuchyně SMART vznikla v roce 2012 jako ekonomická řada tradičního českého výrobce kuchyňského nábytku, společnosti Katalpa – výroba nábytku s.r.o., založené v roce 2002.

facebook >>>  VOLNÁ MÍSTA  <<< Více informací