JE POUZE NA VÁS, JAKÝ KOMFORT SI DOPŘEJETE

 

Spotřebiče

U nás můžete vybírat kuchyňské spotřebiče z většiny značek, dostupných na českém trhu. Díky realizovanému objemu zakázek jsme Vám schopni s ohledem na to, že naše ceny obsahují i cenu zabudování a připojení nabídnout výhodné podmínky, srovnatelné s internetovými prodejci. Veškeré vestavné spotřebiče navíc účtujeme ve snížené sazbě DPH. Vývoj domácích spotřebičů jde stále rychle dopředu, nabídka funkcí se rozšiřuje a na trhu se tak objevují spotřebiče zaměřené na určitý styl vaření. Rádi Vám s výběrem poradíme.

 electrolux 50whirlpoolaegsiemensboschphilcozanussi

 

 

Pracovní desky

Vedle klasických dřevotřískových pracovních desek naše společnost běžně dodává i kuchyně s pracovními deskami z polymerního umělého kamene, z přírodního kamene, Technistone. Každý z těchto materiálů má samozřejmě své výhody a také cenu. S výběrem Vám rádi poradíme. Díky vlastní výrobě polymerních pracovních desek jsme schopni našim zákazníkům nabídnout zajímavé podmínky.

 eggerstaron-logotechnistone

 

 

Dřezy a baterie

Dřez s baterií nemusí být nutně jen místem, kde je možné něco umýt. Malou pracovní plochu vyřeší kryt dřezu, přípravu zeleniny usnadní odkapová vanička, baterie může být vybavena výsuvnou sprchou a rázem zjistíte, že je práce ve Vaší kuchyni o poznání snadnější.
Standardně nabízíme dřezy z nerezu, granitu a cermatu. V případě polymerní pracovní desky může být dřez vyroben ze srovnatelného materiálu a ve stejném dekoru jako je pracovní deska. Výběr dřezů je co do velikostí a tvarů obrovský. Jeho výběr by měl být ovlivněn velikostí kuchyně, počtem osob v domácnosti, stylem vaření, s ohledem na velikost myčky nádobí a podobně.

franke blanco

 

 

Drátěný program

Rohový karusel, výsuvné police a otočné koše (vhodné např. do potravinových skříní) - to je jen několik příkladů výrobků z drátěného programu, který rozhoduje o účelnosti a komfortu práce v kuchyni. Malá kuchyň se tak může stát kuchyní s velkou kapacitou úložného prostoru a i ve velké kuchyni můžete mít vše ihned po ruce a nadosah. Koš na odpadky se dá otevřít sešlápnutím pedálu, zásuvka tlakem kolena.

blum peka kesseboehmer

 

 

Sklo

Skleněné vybavení, to jsou především prosklené výplně dvířek, barevné obklady nebo skleněné police. Obložení stěny mezi horními a dolními skříňkami realizujeme často pomocí barevného skla, které je z hlediska údržby a estetičnosti vhodným řešením. Naše společnost dodává pro tyto účely pouze kalené sklo, které vydrží i vysoké teploty za plynovými hořáky.

barevna-skla-cz

 

 

O nás

Obchodní značka Kuchyně SMART vznikla v roce 2012 jako ekonomická řada tradičního českého výrobce kuchyňského nábytku, společnosti Katalpa – výroba nábytku s.r.o., založené v roce 2002.

facebook >>>  VOLNÁ MÍSTA  <<< Více informací