BUDETE SE NA NI DÍVAT KAŽDÝ DEN

Jak důležitým místem je kuchyně ve vašem bytě? Pokud si vyberete kvalitní kuchyni, budete se na ni dívat a používat ji o to déle. Možná už teď máte jasno v jakém barevném provedení má být. Je ale výhodné vidět dekory naživo, porovnat různé barevné kombinace dvířek s pracovními deskami a konzultovat svoje představy se zkušenými prodejci přímo v kuchyňském studiu.

vzornik

DEKORY A MATERIÁLY

Volný výběr odstínů laků

 

V rámci všech povrchových úprav a provedení může zákazník vybírat z nabídky více než 2100 odstínů laků.
Naše průmyslová lakovna produkuje veškeré lakované komponenty ve špičkové kvalitě, díky kombinaci moderních technologií a ruční práce zkušených lakýrníků.

 

 

LAK supermat

Tato povrchová úprava vyniká vysokou estetickou úrovní a snadnou údržbou. Mechový efekt navíc zabraňuje vzniku otisků prstů. Při výrobě supermatů využíváme ekologické, vodou ředitelné laky bez těkavých látek.

 

LAK vysoký lesk

Kvalita našeho provedení patří mezi nejlepší na trhu. Podstatou je strojní opracování lakovaných nábytkových dílců, včetně jejich hran a strojní rovnoměrné nanášení laků, které zajistí rovinnost ploch a stejnoměrný odlesk v celé ploše.

 

LAK mat

Vhodně zvolenou kombinací odstínů čelních ploch a ostatních částí Vaší nové kuchyně či obývacího nábytku můžete dosáhnout požadovaného efektu. Klasický matový povrch je v rámci lakovaných provedení oblíbeným a cenově dostupným řešením.

 

LAK s bezúchytkovým U profilem

Bezúchytkový U profil vyrábíme na dvířkách o síle 22 mm v provedení mat, supermat i vysoký lesk. Náš profil je přizpůsoben tak, aby umožňoval pohodlné otevření dveří vestavných myček nádobí, vestavných chladniček a všude tam, kde dvířka kladou přirozený odpor při otevírání.

 

LAK – profilovaná dvířka

Vyrábíme v provedení mat a supermat. Bližší informace o aktuálně nabízených tvarech dvířek získáte během návštěvy našeho kuchyňského studia.

LAMINO – lesk

Požadavek na lesklé čelní plochy kuchyně či obývacího nábytku dokážeme řešit mimo ploch lakovaných také použitím lamina ve vysokém lesku. Protiváhou lepší cenové dostupnosti je oproti lakům slabší odlesk a patrnost nábytkových hran. I přesto se jedná o velmi oblíbený a praktický materiál.

 

LAMINO

Výběr barev a dekorů věrně imitujících dřeviny tvoří vzájemně kombinovatelnou paletu pro plánování našich kuchyní a nábytku. Naše nabídka je průběžně přizpůsobována aktuálním trendům a požadavkům klientů.

Tenká vrstva přírodní dřeviny zajistí požadovaný estetický efekt. Vnitřní pevné MDF nebo LTD jádro celkovou odolnost. Dubový dekor je aktuálně natolik módní, že z trhu zcela vytlačil ostatní dřeviny, po kterých není prakticky žádná poptávka ze strany našich klientů.

 

Díky zaměření prostoru budoucí montáže mohou desky přesně kopírovat úhel sevření stěn, čímž celá kuchyň dokonale zalícuje do prostoru. Rohové spoje pracovních desek řešíme zafrézovanými zámky.
Vedle nejčastěji používaných dřevotřískových pracovních desek, jejichž dekory zde uvádíme, Vám můžeme doporučit i pracovní desky z umělého a přírodního kamene a z keramiky.

 

Korpusy skříněk vyrábíme v těchto dekorech. Pro zvýšení estetické úrovně kuchyně nebo nábytku je možné některé boční plochy zakrýt tzv. krycím panelem.

 

O NÁS

Obchodní značka Kuchyně SMART vznikla v roce 2012 jako ekonomická řada tradičního českého výrobce kuchyňského nábytku, společnosti Katalpa – výroba nábytku s.r.o., založené v roce 2002.