Vážení zákazníci, stále jsme tu pro Vás. Výroba a realizace Vašich zakázek není současnou situací nijak omezena. Současně Vám garantujeme, že všichni naši řidiči a technici nepobývali v zahraničí v zasažených oblastech.

Naše studia jsou pro veřejnost uzavřená, ale provoz není jinak omezen, nadále pracujeme na Vašich projektech a jsme Vám k dispozici na obvyklých telefonních a e-mailových kontaktech.

Navíc pro Vás máme připravenou možnost on-line plánování kuchyně s jakýmkoli z našich prodejců (viz Kontakty - Praha 4 a Praha 9), bez nutnosti speciálního vybavení.

Jsme připraveni řešit Vaše požadavky a přání.

vedení společnosti (16. března 2020)

Od návrhu po montáž

Zaměření

Před samotnou výrobou kuchyně je nutné odborně změřit prostory pro novou kuchyni, úhly místnosti, vlhkost a zkontrolovat zda pozice rozvodů vody, odpadů, plynu a elektřiny odpovídají navržené kuchyni. Zaměřením přebíráme odpovědnost za správnost návrhu a bezvadné provedení montáže.

Výroba

Jednotlivé skříňky odchází z naší výroby již sestavené, což zvyšuje jejich životnost a urychluje montáž. Každá skříňka je z výroby zabalená a připravená na bezpečnou cestu k zákazníkovi.

Montáž

Kvalitně provedená montáž je podmínkou dobrého výsledku celé realizace. Naše montáž trvá obvykle 1 až 2 dny, podle velikosti a složitosti kuchyně a provádějí ji zkušení profesionálové s dokonalou znalostí problematiky a samotných kuchyní Smart. Montáž končí předáním vyčištěné a plně funkční kuchyně, kterou tak stačí jen zabydlet.

O NÁS

Obchodní značka Kuchyně SMART vznikla v roce 2012 jako ekonomická řada tradičního českého výrobce kuchyňského nábytku, společnosti Katalpa – výroba nábytku s.r.o., založené v roce 2002.