JE POUZE NA VÁS, JAKÝ KOMFORT SI DOPŘEJETE

Spotřebiče

U nás můžete vybírat kuchyňské spotřebiče z většiny značek, dostupných na českém trhu. Díky realizovanému objemu zakázek jsme Vám schopni s ohledem na to, že naše ceny obsahují i cenu zabudování a připojení nabídnout výhodné podmínky, srovnatelné s internetovými prodejci. Veškeré vestavné spotřebiče navíc účtujeme ve snížené sazbě DPH. Vývoj domácích spotřebičů jde stále rychle dopředu, nabídka funkcí se rozšiřuje a na trhu se tak objevují spotřebiče zaměřené na určitý styl vaření. Rádi Vám s výběrem poradíme.

Pracovní desky

Vedle klasických dřevotřískových pracovních desek naše společnost běžně dodává i kuchyně s pracovními deskami z polymerního umělého kamene, z přírodního kamene, Technistone. Každý z těchto materiálů má samozřejmě své výhody a také cenu. S výběrem Vám rádi poradíme. Díky vlastní výrobě polymerních pracovních desek jsme schopni našim zákazníkům nabídnout zajímavé podmínky.

Dřezy a baterie

Dřez s baterií nemusí být nutně jen místem, kde je možné něco umýt. Malou pracovní plochu vyřeší kryt dřezu, přípravu zeleniny usnadní odkapová vanička, baterie může být vybavena výsuvnou sprchou a rázem zjistíte, že je práce ve Vaší kuchyni o poznání snadnější.

Standardně nabízíme dřezy z nerezu, granitu a cermatu. V případě polymerní pracovní desky může být dřez vyroben ze srovnatelného materiálu a ve stejném dekoru jako je pracovní deska. Výběr dřezů je co do velikostí a tvarů obrovský. Jeho výběr by měl být ovlivněn velikostí kuchyně, počtem osob v domácnosti, stylem vaření, s ohledem na velikost myčky nádobí a podobně.

Drátěný program

Rohový karusel, výsuvné police a otočné koše (vhodné např. do potravinových skříní) – to je jen několik příkladů výrobků z drátěného programu, který rozhoduje o účelnosti a komfortu práce v kuchyni. Malá kuchyň se tak může stát kuchyní s velkou kapacitou úložného prostoru a i ve velké kuchyni můžete mít vše ihned po ruce a nadosah. Koš na odpadky se dá otevřít sešlápnutím pedálu, zásuvka tlakem kolena.

Sklo

Skleněné vybavení, to jsou především prosklené výplně dvířek, barevné obklady nebo skleněné police. Obložení stěny mezi horními a dolními skříňkami realizujeme často pomocí barevného skla, které je z hlediska údržby a estetičnosti vhodným řešením. Naše společnost dodává pro tyto účely pouze kalené sklo, které vydrží i vysoké teploty za plynovými hořáky.

O NÁS

Obchodní značka Kuchyně SMART vznikla v roce 2012 jako ekonomická řada tradičního českého výrobce kuchyňského nábytku, společnosti Katalpa – výroba nábytku s.r.o., založené v roce 2002.