O nás

Naplánovat, vyrobit a namontovat kuchyň se zdá být snadné. Jen málo kdo to ale opravdu umí a udržet vysokou kvalitu práce a spolehlivost i při narůstajícím počtu denně vyrobených a namontovaných kuchyní na míru znamená spoustu poctivé a mravenčí práce. Chce to mnoho zkušeností a elánu a hlavně Vás musí práce bavit. Každá kuchyň je jiná, i zákazníci jsou jiní, a mají jiné představy o své budoucí kuchyni. Na našich prodejcích je pochopit tyto představy a pomoci klientům jejich přání zrealizovat. Možná, že právě díky různorodosti problematiky, od vyloženě technické stránky věci, přes praktičnost až po vnímání barev a designu nás stále naše práce i po letech baví. Rádi bychom, aby to bylo z našich kuchyní patrné.
Radek Nápravník, Lenka Zapadlíková, Vít Zapadlík
vedení společnosti
Obchodní značka Kuchyně SMART původně vznikla v roce 2012 jako ekonomická řada tradičního českého výrobce kuchyňského nábytku, společnosti Katalpa – výroba nábytku s.r.o., založené v roce 2002.

Aktuálně se kuchyně SMART svou kvalitou řadí spíše do střední třídy kuchyní, ale stále jsou určeny všem, kdo chtějí maximální přidanou hodnotu v porovnání s vynaloženými prostředky, navíc vždy s velmi vysokou úrovní kvality servisu při realizaci. Díky narůstajícím objemům výroby se nám daří udržovat rozumnou úroveň vstupních cen materiálu natolik, abychom mohli nabízet kvalitní kuchyně na míru, často za ceny sektorových kuchyní.

Kuchyně SMART vyrábíme v Praze, jen kousek od míst, kde se většina kuchyní SMART také prodává, a to je z hlediska pružnosti a spolehlivosti ten nejlepší předpoklad pro spokojenost zákazníků.

Naším cílem je maximální spokojenost zákazníků. Rádi bychom, aby naši klienti byli při zpětném pohledu na celý průběh realizace přesvědčeni, že si dokázali zrealizovat kuchyň podle vlastních představ, bez stresu a přehmatů, vedeni odborníky a to vše za bezvadnou cenu.

Katalpa – výroba nábytku s.r.o.
www.kuchyne-katalpa.cz
Na Petřinách 1945/55
162 00 Praha 6

obchod@kuchyne-smart.cz

IČ: 27112926
DIČ: CZ27112926
registrováno: Městský soud v Praze, oddíl C, vložka 97190

O NÁS

Obchodní značka Kuchyně SMART vznikla v roce 2012 jako ekonomická řada tradičního českého výrobce kuchyňského nábytku, společnosti Katalpa – výroba nábytku s.r.o., založené v roce 2002.