VESTAVĚNÉ SKŘÍNĚ

Stejně jako naše kuchyně, mají i skříně SMART moderní design a vysokou užitnou hodnotu. Prvotřídní kvalitu a dlouhou životnost nábytku zajišťuje zpracování materiálu pomocí nejmodernějších výrobních technologií, použití spolehlivého kování Blum, Strong, Hettich a šatních doplňků Vibo.

Poskytujeme profesionální a osobní přístup ke každé zakázce, kreativitu a zkušenosti našich návrhářů. Grafické návrhy zpracováváme ve 3D fotografické kvalitě.

LAMINO

Lamino je základním materiálem pro výrobu moderního nábytku a stejně je to u vestavěných skříní. Pro výrobu skříní používáme lamina značek Egger a Kastamonu, pro jejich dlouhou životnost, estetickou hodnotou a příznivé ceny.

Vzorkovník lamin (kliknutím otevřete)

SKLO a ZRCADLA

Kromě lamina máme pro vás širokou nabídku skel a zrcadel pro použití na dveřích a dalších plochách vestavěných skříní. Odstín tvrzeného skla můžete vybírat z kompletního vzorníku RAL, ale i z dalších vzorníků vzorů a barevných provedení.

RÁMY

Hliníkové rámy mohou být estetickým i funkčním doplňkem každé skříně. Vhodným použitím hliníkových profilů dosáhnete dokonalého estetického výsledku. U dveří navíc plní funkci úchytky. Profily jsou dostupné v několika barevných provedeních a jejich vzorníky jsou dostupné na naší prodejně.

Kontakty

OC Hloubětín (1. patro)
přímo u stanice metra B Hloubětín
Poděbradská 489 [mapa]
198 00 Praha 9

e-mail: podebradska@kuchyne-smart.cz

telefon: 771 272 881

Otevírací doba:

  • pondělí - pátek: 9:30 - 18:30
  • sobota: 9:30 - 13:30

O NÁS

Obchodní značka Kuchyně SMART vznikla v roce 2012 jako ekonomická řada tradičního českého výrobce kuchyňského nábytku, společnosti Katalpa – výroba nábytku s.r.o., založené v roce 2002.