Vážení zákazníci, stále jsme tu pro Vás. Výroba a realizace Vašich zakázek není současnou situací nijak omezena. Současně Vám garantujeme, že všichni naši řidiči a technici nepobývali v zahraničí v zasažených oblastech.

Naše studia jsou pro veřejnost uzavřená, ale provoz není jinak omezen, nadále pracujeme na Vašich projektech a jsme Vám k dispozici na obvyklých telefonních a e-mailových kontaktech.

Navíc pro Vás máme připravenou možnost on-line plánování kuchyně s jakýmkoli z našich prodejců (viz Kontakty - Praha 4 a Praha 9), bez nutnosti speciálního vybavení.

Jsme připraveni řešit Vaše požadavky a přání.

vedení společnosti (16. března 2020)

Volná místa

Odborný prodejce/návrhář

Hledáme pro naše studio nového kolegu nebo kolegyni. Tato práce vyžaduje jak odborné zkušenosti, tak zodpovědnost a úctu k našim zákazníkům. Požadujeme tedy odbornou praxi, pozitivní a aktivní přístup k práci a teamové spolupráci. Důležité je pro nás ztotožnění se s naší společností.

Nabízíme Vám motivující platové ohodnocení, atraktivní pracovní prostředí a stabilní výrobní zázemí. Tato pozice je výhradně na HPP.

Pokud Vás oslovuje náš přístup, pošlete nám prosím Váš životopis s fotografií na e-mailovou adresu: zapadlikova@kuchyne-katalpa.cz.

Montážník

Na HPP hledáme vhodného kandidáta na pozici montážník kuchyňských sestav.

Požadujeme: vyučení v oboru truhlář, nábytkář, bezúhonnost, zodpovědnost, spolehlivost, časovou flexibilitu, řidičské oprávnění sk.B, zkušenost s řízením dodávkového vozu, dobrou fyzickou zdatnost. Praxe v oboru nutností.

Nástup možný ihned.

Své životopisy zasílejte na e-mail: krames@kuchyne-katalpa.cz

O NÁS

Obchodní značka Kuchyně SMART vznikla v roce 2012 jako ekonomická řada tradičního českého výrobce kuchyňského nábytku, společnosti Katalpa – výroba nábytku s.r.o., založené v roce 2002.